Oklejanie auta w Zielonej Górze

Oklejanie aut i samochodów Zielona Góra - Szeroki zakres usług

Jesteśmy profesjonalną firmą, która zajmuje się naprawą samochodów, ich renowacją, detailingiem oraz likwidacją wgnieceń bez lakierowania na terenie Zielonej Góry w szerokim rozumieniu tego znaczenia.


Oferujemy Ci pomoc w ramach: ogólnej mechaniki samochodowej, naprawy głównej i obsługi bieżącej, jak i naprawę oraz wymianę zawieszenia i hamulców, pomp wspomagania, filtrów i olejów, elektrotechnikę, elektronikę, diagnostykę komputerową, programowanie funkcji, montowanie wodoru do silników diesla oraz benzynowych, wypalanie DPF oraz czyszczenie wymiana EGR.
Oprócz tego zajmujemy się również renowacją pojazdów: lakierowaniem i oklejaniem, piaskowaniem, likwidacją szlifów na rantach i frontach, spawaniem, prostowaniem oraz prostowaniem felg stalowych i alufelg, usuwaniem rys z lakieru, polerowaniem lakieru, pełną korektą lakieru oraz renowacją skór.
Zapewniamy także lakierowanie wgnieceń bez używania lakieru metodą PDR. Stosowanie tej metody pozwala nam na zmniejszenie kosztów usługi, ponieważ nie musimy malować, lakierować i montować uszkodzonej części. Zostaje również wykluczona potrzeba ponownego szpachlowania i lakierowania. Metoda PDR pozwala nam na zaoszczędzenie czasu dlatego, że nie musimy czekać na dostawę elementu, który został uszkodzony. Stosując ją, nie ryzykujemy tym, że dopasujemy niewłaściwy kolor, a w wyniku tego spadnie wartość Twojego samochodu.

oklejanie auta Zielona Góra

Wysokiej jakości naprawa aut w Zielonej Górze


Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać potrzebom najbardziej wymagających Klientów. Do każdego klienta staramy się podejść indywidualnie, dlatego montujemy części zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów zarówno części zamienne, jak i części oryginalne. Gwarantujemy Ci, że podczas świadczenia naszych usług nie podmieniamy elementów.
Naprawianie samochodów jest dla nas pasją, dlatego do każdego pozostawionego auta w naszym zakładzie, podchodzimy z należytą starannością. Naprawiamy najdokładniej, jak tylko potrafimy. Nie żałujemy sobie koniecznych materiałów. Zależy nam na tym, aby każde auto było naprawione dokładnie i prezentowało się w idealnym stanie na drodze. Chcemy, aby pozostali kierowcy podziwiali jego wygląd.

Zaufanie to dla nas waluta przyszłości


Dziękujemy dotychczasowym Klientom za okazane nam zaufanie i dalszą chęć współpracy z nami. Serdecznie zapraszamy Nowych Klientów do współpracy. Twoje zaufanie jest dla nas bardzo istotne, gdyż stanowi podporę funkcjonowania naszej firmy.

Skontaktuj się z nami!