Likwidacja i usuwanie wgnieceń PDR w Zielonej Górze

W szerokiej ofercie naszej firmy możesz znaleźć również usługi z zakresu likwidacji wgnieceń metodą PDR w Zielonej Górze. Stosujemy innowacyjną metodę, dzięki której możliwe jest skuteczne pozbywanie się wgnieceń różnego rodzaju bez konieczności lakierowania karoserii. Oznacza to, że uszkodzenie zostanie zlikwidowane bez naruszania oryginalnej powłoki lakierniczej pojazdu. To z kolei oznacza, że samochód nie straci na wartości, a uszkodzenie zostanie zlikwidowane w taki sposób, że nikt nie zauważy żadnych śladów wgniecenia.


Skuteczna likwidacja wgnieceń w Zielonej Górze


Stosujemy nowoczesną metodę PDR czyli Paintless Dent Repair. Wykonujemy serię precyzyjnych czynności, dzięki którym karoseria zostaje odkształcona w taki sposób, że odzyskuje swój wygląd sprzed powstania uszkodzenia. Korzystamy ze specjalnych dźwigni wykonanych ze specjalistycznych gatunków stali. Umożliwiają one wypychanie wgnieceń. Posiadamy również precyzyjne narzędzia, dzięki którym możliwe jest wyciąganie powstałych wgnieceń. Dzięki tej metodzie można skutecznie likwidować nie tylko pojedyncze uszkodzenia, ale również ich większą liczbę. Innymi słowy, dzięki naszej usłudze usuwania wgnieceń w Zielonej Górze można przywrócić do pierwotnego stanu nawet silnie uszkodzony pojazd na przykład w wyniku gradobicia. Stosowanie tej innowacyjnej metody umożliwia znacznie szybszą likwidację skutków gradobicia w porównaniu z tradycyjnymi metodami naprawczymi.
Nie stosujemy żadnego szpachlowania ani żadnych innych tradycyjnych metod, które są łatwe do wykrycia i obniżają wartość pojazdu. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie, które przekłada się na bardzo dobre rezultaty wykonywanych zadań oraz pełne zadowolenie klientów. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i również z firmami, które dysponują flotami pojazdów wymagającymi likwidacji wgnieceń i innych uszkodzeń tego rodzaju. Klient może zaoszczędzić sporo cennego czasu i pieniędzy, a naprawy tego rodzaju są uznawane przez firmy ubezpieczeniowe.

usuwanie wgnieceń zielona góra

Usuwanie wgniecień Zielona Góra - Dlaczego warto korzystać z naszych usług?


Oferowana przez nas likwidacja wgnieceń w Zielonej Górze to profesjonalna i innowacyjna usługa wykonywana przy pomocy nowoczesnego sprzętu oraz przez fachowców posiadających duże doświadczenie i umiejętności. Przekłada się to na skuteczne pozbywanie się wgnieceń bez konieczności szpachlowania czy też stosowania lakieru. Pojazd odzyskuje swój nienaganny wygląd bez naruszania oryginalnej warstwy lakierniczej. Oczywiście wykonując zlecenia, kładziemy nacisk na profesjonalizm, dokładność i szybkie tempo pracy.

Skontaktuj się z nami!